Strona główna / Komunikaty / Zakończenie roku akademickiego 2021/2022

Zakończenie roku akademickiego 2021/2022

Dopiero był październik 2021 roku, gdy pełni nadziei i  szczęśliwi po długiej „pandemicznej” przerwie wróciliśmy na zajęcia. Nie mogliśmy się nagadać, nacieszyć, że jesteśmy znowu razem i  z naszymi wspaniałymi prowadzącymi, a już przyszedł czas rozstania… jak w piosence… „nie łatwe są takie rozstania …”

Piątek 03.06.br. to dzień w którym spotkaliśmy się by oficjalnie pożegnać miniony rok akademicki. Trudny to był czas,  ale  optymistycznie  z „Nowym” Samorządem , pokonaliśmy wszystkie złe przeszkody i wiadomości.

Zebraliśmy się tym razem w sali wykładowej przy ul. Witelona. Przybyłych gości powitała Pani Kierownik UTW – AWF dr Regina Kumala. W ciepłych słowach zwróciła się do nas Studentów  Seniorów i przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Prorektor ds. Nauczania dr hab. Prof. AWF Ryszard Bartoszewicz, Pani Prof. AWF dr hab. Małgorzata Sobera, Pan Prof. dr hab. Krzysztof Maćkała, Pani dr Małgorzata Krzak, Pani dr Anna Malska-Śmiałowska, Pani dr  Agnieszka Ciszek , Pani dr Daria Rudnik i Pani mgr Iwona Bartoszewicz.

Usłyszeliśmy dużo miłych słów.  Danusia Durman-Ulatowska Przewodnicząca Samorządu, przedstawiła bardzo obfite ( jak na krótki czas) sprawozdanie z działalności Samorządu. Zostały wręczone dyplomy i upominki kończącym studentom, a na zakończenie nasz zespół „Nestor” pod baczną opieką Pani dr Anny Malskiej-Śmiałowskiej zatańczył w słonecznej scenerii, na tarasie dwa tańce, między innymi  „Różową Panterę” .

Po zakończeniu udaliśmy się do „Odra Centrum”, gdzie spędziliśmy miło i wesoło czas integrując się jeszcze bardziej. To bardzo miłe, że było nas tak dużo, bo to znaczy, że jesteśmy we wspaniałych relacjach, że stanowimy wyjątkową społeczność.

Bardzo dziękujemy :

• Naszej pani kierowniczce dr Reginie Kumali ,
  • Wszystkim prowadzącym z nami zajęcia,
  •  pani Iwonie – sekretarce
  •  i tym których nie widzimy na co dzień za: serce, empatię, cierpliwość, uśmiech, wyrozumiałość, dodawanie energii i zdrowia tego sportowego i psychicznego, rozbudzanie w nas kreatywności, mobilizacji do działania za wszystko!!!!

Wakacje to czas wypoczynku, ale mamy nadzieję, że będzie też czas na utrwalanie dobrych relacji i będziemy się spotykać.

Do zobaczenia !!!

Zapraszamy do obejrzenia fotek z zakończenia roku (autor zdjęć:  – p. Bogdan Partyka)